O nas

O NASZEJ FIRMIE

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją oraz sprzedażą produktów deratyzacyjnych, antybakteryjnych oraz ogrodniczych. Firma Monagro powstała by pomóc pozbyć się niechcianych szkodników zarówno z mieszkania, firmy, jak i z ogrodu, czy pola.

Wieloletnia współpraca z firmami DDD pozwoliła nam na stworzenie produktów dla klientów indywidualnych. Nasze preparaty charakteryzują się doskonałą jakością, skutecznością oraz wydajnością.

OPINIE KLIENTÓW

Bardzo dobra szybka i fachowa obsługa. Polecam w szczególności newsletter bo można fajne okazje złapać.
Andrzej B.
Jako klient obsłużony bardzo profesjonalnie przez ekstra miłe i piękne Kobiety, polecam w 100%, Produkty na 10. Obsluga na 10, aż chce się robić zakupy w takim miejscu.
Fabian L.
Duży wybór preparatów. Korzystne ceny, fachowe doradztwo.
Dariusz Z.
Mogę polecić firmę z która współpracuje kilka lat. Bardzo miła obsługa, kontakt przez WhatsApp wspaniały. Tanio i przyjemnie. Byle tak dalej.
Wiesław K.

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?

Szybka realizacja

Zamówienie zostanie zrealizowane niezwłocznie po jego złożeniu i przekazane do wybranego przez Państwa przewoźnika. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszym magazynie w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Towarowej 1.

Jakość produktów

Produkty naszej firmy to najlepszy wybór biorąc pod uwagę cenę i jakość, a także skuteczność. Gwarantujemy zadowolenie i efekty. Klienci wracają do nas co sezon, a wieloletnia współpraca z firmami DDD jest tego najlepszym przykłądem.

Obsługa klienta

Oferujemy dedykowaną obsługę poprzez Internet lub telefon. Dokładamy wszelkich starań aby byli Państwo zadowoleni z naszej obsługi i produktów. Zainteresowanym wysyłamy na bieżąco zmiany w cenniku i ofercie.